خدمات

خدمات

  1- تهیه و تامین مواد اولیه : با توجه به نیاز روز افزون واحد های تولیدی عضو مواد اولیه و پیچیده شدن این فرآیند و تهیه مواد اولیه خرید از بورس با  توجه به عدم ثبات در بازار و همچنین حجم بالای سفارش اعضا، شرکت می تواند با تجمیع سفارش های اعضا با قیمت های رقابتی نسبت به خرید اقدام و در مشکلات اعضا در این فرآیند پیچیده را حل نموده به گونه ای که آنها صرفا مشغول فرآیند تولید باشند.

  2- تهیه کالا و ماشین آلات مورد نیاز : در فرآیند تولید نیاز به ابزار و وسایل تولید از جمله کالاها و ماشین آلات حرفه ای می باشد شرکت می تواند با توجه به نوع شرکت و با استفاده از مزایای شرکت تعاونی نسبت به واردات با تخفیفات ویژه گمرگی اقدام نماید که این عمل تاثیر به سزایی در قیمت تمام شده اقلام تولیدی خواهد داشت.

 3- کاهش هزینه های تولید : خرید تجمیعی مواد اولیه واردات و تهیه ماشین آلات با قیمت های رقابتی و استفاده از مزایای شرکت تعاونی تاثیرات به سزایی در کاهش هزینه های تولید و ایجاد و اشتغال پایدار داشته در نهایت کالای تولیدی با قیمتی عادلانه به مصرف کننده خواهد رسید. 

  4- جذب سرمایه : شرکت تعاونی تامین نیاز اعضای انجمن صنایع همگن پلاستیک در قالب همکاری با بانک توسعه تعاون می تواند اقدام به جذب سرمایه برای اعضا نموده و عمل چرخ های تولید را به حرکت و تاثیر بسزایی در اشتغال پایدار که نیاز مبرم جامعه کنونی ما می باشد خواهد داشت. 

  5- فروش محصولات و صادرات : شرکت تعاونی تامین نیاز اعضای انجمن صنایع همگن پلاستیک با هماهنگی اعضا می تواند در نمایشگاه داخل وخارج ازکشور حضور داشته و با توجه به معافیت های گمرگی که مشمول شرکت های تعاونی می باشد اقدام به صادرات و فروش محصولات اعضا خود گرددکه مسئله بسیار مهم بوده و باعث افزایش صادرات غیر نفتی، اشتغال و درآمد سرانه کشور خواهد داشت. 

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی برج بهشت پلاک 801 طبقه 4 واحد 41 

تلفن:02188522870-02188172453

ایمیل: info@hpicoop.ir

 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به تعاونی تامین نیاز اعضای انجمن صنایع همگن پلاستیک می باشد